• image

    İletişim
    +90 530 352 07 15

  • image

    Çalışma Saatleri
    Pzt - Cmt 08.00 - 19.00

Oto Beyin Tamiri

Oto Beyin Tamiri

Antalya Oto Beyin Tamiri;

ECU, tüm motor yönetimi ve kontrollerden sorumludur, ve motorun çalışma şartlarını sürekli olarak denetler, parametreleri hesaplar ve sürekli olarak değişkenleri ayarlar. Tüm bu ayarlamalar, motorun yükü, devri, çevre değişkenleri (hava sıcaklığı, hava yoğunluğu, motor sıcaklığı, barometrik basınç vs…) göz önüne alınarak bir saniye içerisinde yüzlerce kez gerçekleşir. Tüm bu ölçümler, basınç, sıcaklık, devir, hız, hava yoğunluğu vs… gibi değişkenlerin, milyarda bir sapma ile, motor içinde bulunan yüzlerce sensör tarafından yapılması ile mümkün olmaktadır…

(ECU) Arızalı!

Aracınızın beyninde bir arıza mı meydana geldi? Artık oto beyin tamiri ile yeni beyin almanıza gerek kalmayacak… Oto Beyin konusunda Antalya’daki Firmamız siz değerli müşterilerimize kalıcı çözümler üretmek için hazır…Antalya Oto Beyin en kısa sürede ve ekonomik hizmet sunmaktadır.

Oto Beyin Arızaları

Beyine su girmesi sonucu oluşan arızalar,
Haberleşme ünitesinin bozulması,
Ateşleme ünitesinin bozulması,
Aracın genelinde oluşan bir elektrik kaçağının beyini bozması.

Oto Beyin Tamiri

Araba beyin tamiri otomobillerde çok kritik ve önemli bir husustur. Yanlış yapılması halinde arabanızı tamamen bozarak tamir edilmeyecek hale getirebilir. Onun için tecrübeli, isini bilen ellerde olması verilecek en önemli kararlardan birisidir. On yıldan fazla tecrübe ile Antalya Oto Beyin Yenileme Antalya’nın en güvenilir firmalarındandır.

Antalya Oto Beyin Tamiri